Olumsuz bağlarınızı tespit ettirin...!

Önünüzü tıkayan, göremediğiniz unsurları farkedin...

Annenizden, annenizin üzerinden, Babanızdan, babanızın üzerinden, Atalarınızdan, Soyunuzdan, Zürriyetinizden, Nesebinizden, Ceddinizden; Ahlar, Beddualar, Belalar, Musibetler, Cezalar, Yetim malları, Gasplar, Cinayetler, Zorla alıkoymalar, Haklar ve benzer unsurlar size olumsuz bağlar olarak ulaşmış olabilir..!

Eskilerin deyimiyle olumsuz bir sey yapıldımı "çocuğundan çıkar" veya "babasının günahını taşıyor" veya "şansı annesine çekti" gibi deyişler veya "lanetli yada şanslı aile" gibi efsunlu olayların her biri aslında atalarımızın yaptığı olumsuzluklar ve günahlarının halk arasındaki birer tanımıdır.

Benzer şekilde, elle tutulur bir sebebi olmaksızın ilişkilerinde kronikleşmiş bir şekilde sürekli terkedilme, evlenememe, kardeşler ve anne babaya tarif edilemez sebepsiz öfke duyma, kısırlık, çocuk düşürme, kronik rahatsızlıklar, aileye ait hissetmeme, parasal açıdan "şansızlıkların" peşini bir türlü bırakmaması gibi durumlar atalarımızın işlediği günahlar ve yukarıda zikredilen durumlarla ilgili olabilir. Kısacası doğrudan size ait olmayan ancak, ailenizden size geçmiş bir takım enerji blokajları ve bağlar vardır.

Size intikal etmiş bağları, yaşarken hayatın içerisinde sizin oluşturduğunuz bağları yada başkalarıyla aranızda oluşmuş olumsuz bağlarınızı tespit ettirmek, bu zaman itibarıyla elzem olan, mutlak yapılması gereken bir işlemdir.

Neden derseniz?
Eskiden insanlar; Dedemin hayrına bir kurban kestireyim diyerek, etini dedesinin hayrına dağıtırdı. Babamın hayrına bir yemek yedireyim deyip, fakir fukaraya ziyefet verirlerdi. Bela musibetlerin defi için sadaka verirlerdi, sonrada bir olay olunca "verilmiş sadakamız varmış" derlerdi. Şimdi öylemi?

Bu güzel hasletler yapılmadığından, eskilerden gelen olumsuzluklar malesef bağlara dönüşüyor. Bu bağların enerjileride, hayatımızı kötü yönde, hatta yıkıcı fırtınalar kopartarak etkiliyor. Bize bu bağları tespit etmek, size de icaplarını yapmakta düşüyor.

Bu yapılan hizmeti benimseyen, olumlu gören hatta olmassa olmaz anlayışıyla bir an önce yaptıran kimselerde var. Bunlara inanmayan, boş işler gibi gören hatta para tuzağıymış gibi düşünen insanlarda var. Herkes her şeyi düşünebilir. Bizim yaptığımız çalışmalar; Ortaya çıkmış bir durumu kağıt üzerine döküp insanlarla paylaşmaktır. Bunu "idrar tahlili" gibi düşünebilirsiniz. Kişi durumunu gözlemlemek, analiz ettirmek için tahlil yaptırdığında, bunun için "bunlar boş işler, para tuzağı" demek ne kadar saçmaysa, bu işlemler için sarfedilecek sözlerde aynı mesabededir.

Sizde bağlarınızı öğrenmek istiyorsanız

Not: Yoğun olduğumuzdan lütfen telefonla konuşmak için randevu alınız. (telefon görüşmelerinin saati 100₺ dir.)

Tespitler uzaktan yapılabilmektedir. Uzaktan yapılan tespit ücreti 100₺ 'dir. Tespit için gelmek istenilirse, ilgili hesaplara 200₺ yatırıldıktan sonra randevu alıp gelinebilir. Tespit için gelindiğinde, kişiler çıkartılan bağları hakkında detaylı konuşmak istediklerinden 200₺ ücret alınmaktadır.

Her zaman Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu ka lın Ayber yaşam

 
Eklenme Tarihi : 03/04/17 15:12:34   -   Görüntülenme : 496
 
 

Makaleler Ana Sayfasına Git